Klub sedece odbojke ''SMEČ'' je u avgustu 2011. godine pozvan da ucestvuje na Medunarodnom turniru u sedecoj odbojci ‚‚MEMORIJAL PRINCE DAJANE - DOBOJ OPEN 2011‚‚ koji je održan u Doboju.

Turnir je održan 01. oktobra 2011. godine u sali Srednjoškolskom centru u Doboju. Na turniru je ucestvovalo osam ekipa koje su podeljene u dve grupe.

I Grupa
II Grupa
1. OKI ‚‚ZAVIDOVIĆI‚‚ Zavidovići
1. OKI ‚‚DERVENTA‚‚ Derventa
2. IOK ‚‚MARSONIJA‚‚ Slavonski Brod
2. OKI ‚‚DOBOJ‚‚ Doboj
3. OKI „BANJA LUKA“  BANJA LUKA
3. KSO ‚‚SMEČ‚‚ Beograd
4. OKI „LAKTAŠI“ LAKTAŠI
4. OKI ‚‚PANDA‚‚ Velika Kladuša

Rezultati u I grupi su:

OKI "Zavidovići" -OKI "Laktaši" 2-0 (25-12,25-16)
OKI "Banja Luak" - IOK "Marsonija"      2-0 (25-14,25-22)
OKI "Laktaši"- OKI "Banja Luka"           0-2 (14-25,15-25)
IOK "Marsonija"-OKI "Zavidovići"   2-1 (25-22,18-25,16-14)
OKI "LAKTAŠI" -IOK "Marsonija"    1-2 (23-25,25-19, 7-15)
OKI "Banja Luka" -OKI "Zavidovići" 2-1 (23-25,25-11,15-10)

Tabela grupa I:
1. OKI "Banja Luka" Banja Luka   3 3 0 6:1 163:111 8
2. OKI "Zavidovići" Zavidovići     3 1 2 4:4 157:150 5
3. IOK "Marsonija" Slavonski Brod     3 2 1 4:4 154:165 4
4. OKI "Laktaši" Laktaši       3 0 3 1:6 111:159 1


Rezultati u II grupi su:


OKI "Derventa"-OKI "Doboj"            0:2 (23:25,235:25)
OKI "Panda" - KSO "SMEČ"   0:2 (8:25,10:25)
OKI "Doboj" - OKI "Panda"    2:0 ( 25:14,25:14)
KSO "SMEČ" - OKI "Derventa"      0:2 (16:25,16:25)
OKI "Doboj" - KSO "SMEČ"            2:1 (25:14,23:25,15:12)
OKI "Dervaenta"- OKI "Panda"        2:0 (25:19,25:19)

Tabela grupa II
OKI "Doboj" Doboj                   3 3 0 6:1 163:125 8
OKI "Derventa" Derventa         3 2 1 4:2 146:120 6
OKI "SMEČ" Beograd               3 1 2 3:4 133:131 4
OKI "Panda" Velika Kladuša    3 0 3 0:6 84:150 0


Utakmica za TREĆE mesto

OKI "Derventa" Derventa-OKI "Zavidovići" Zavidovići     0:2 (16-25, 13-25)

Utakmica za PRVO mesto

OKI "Banja Luka" Banja Luka -OKI "Doboj" Doboj           2:0 (29-27, 25-19)

KONAČAN PLASMAN

1. OKI "Banja Luka" Banja Luka
2. OKI "Doboj" Doboj
3.
OKI "Zavidovići" Zavidovići
4. OKI "Derventa" Derventa
5. IOK "Marsonija" Slavonski Brod 
6. KSO" Smeč" Beograd
7. OKI "Laktaši" Laktaši
8. OKI "Panda" Velika Kladuša


© 2008-2016 Klub sedeće odbojke "SMEČ" - Beograd