Sportski prijatelji,

Klub sedeće odbojke ‚‚SMEČ‚‚ i Sportski Savez osoba sa invaliditetom Beograda, a uz pokroviteljstvom Sekreterijata za sport i omladinu grada Beograda po sedmi put su uspeno organizovali međunarodni turnir u sedećoj odbojci.

Turnir je održan 30. i 31. maj 2015. godine. Na turniru su učestvovali osam ekipe i to:


CSAKAZERT SE
Segedin
, Mađarska
Odbojkaški klub invalida "LAKTAŠI"
Laktaši, Republika Srpska


Odbojkaški klub invalida "DERVENTA"
Derventa, Republika Srpska
Klub sedeće odbojke ‚‚SMEČ‚‚
Beograd


Klub sedeće odbojke ‚‚KRAGUJEVČANI ‚‚
Kragujevac, Srbija
Odbojkaški klub invalida "FLEŠ"
Mostar, B i H

Klub sedeće odbojke ‚‚SISAK‚‚
Sisak, Hrvatska
Odbojkaški klub invalida ‚‚MARSONIA ‚‚
Slavonski brod, Hrvatska

Postignuti rezultati na turniru: 30. maja 2015. god


OKI „FLEŠ“ – OKI „DERVENTA“  0:2 (16:25, 23:25)  

OKI „LAKTAŠI“ – CSAKAZERT SE 2:1 (23:25, 25:21, 15:12)

KSO „SMEČ“ – KSO „SISAK“ 1:2 (25:23, 17:25, 10:15)

KSO „KRAGUJEVČANI“ – OKI „MARSONIA“ 0:2 (18:25, 20:25)

KSO „SISAK“ – OKI „DERVENTA“ 2:0 (25:12, 25:20)

OKI „MARSONIA“ - CSAKAZERT SE  2:1 (23:25, 25:19, 15:6)

OKI „FLEŠ“ – KSO „SMEČ“ 0:2 (20:25, 18:25)

OKI „LAKTAŠI“ – KSO „KRAGUJEVČANI“ 2:0 (25:22, 25:19)

KSO „SMEČ“ – OKI „DERVENTA“ 2:1 (16:25, 25:20, 15:9)

OKI “LAKTAŠI“ - OIK „MARSONIA“ 2:1 (23:25, 25:19, 15:12)

OKI „FLEŠ“ – KSO „SISAK“ 2:1 (23:25, 25:22, 16:14)

KSO „KRAGUJEVČANI“ - CSAKAZERT SE 0:2 (11:25, 21:25)

Tabela Grupe A

МЕСТО

КЛУБ

ОДИГРАНЕ
УТАКМИЦЕ

ДОБИВЕНЕ
УТАКМИЦЕ

ИЗГУБЉЕНЕ
УТАКМИЦЕ

ОМЕР СЕТОВА

ОМЕР ПОЕНА

ПОЕН РАЗЛИКА

БОДОВИ

1.

KSO „SISAK“

3

2

1

5:3

164:148

16

6

2.

KSO „SMEČ“

3

2

1

5:3

158:145

13

6

3.

OKI „DERVENTA“

3

1

2

3:4

136:145

-9

4

4.

OKI „FLEŠ“

3

1

3

2:5

141:161

- 20

2

Tabela Grupe B

МЕСТО

КЛУБ

ОДИГРАНЕ
УТАКМИЦЕ

ДОБИВЕНЕ
УТАКМИЦЕ

ИЗГУБЉЕНЕ
УТАКМИЦЕ

ОМЕР СЕТОВА

ОМЕР ПОЕНА

ПОЕН РАЗЛИКА

БОДОВИ

1.

OKI „LAKTAŠI“

3

3

0

6:2

176:155

21

7

2.

OKI „MARSONIA“

3

2

1

5:3

169:151

18

6

3.

CSAKAZERT SE

3

2

1

4:4

158:158

0

5

4.

KSO „KRAGUJEVČANI“

3

0

3

0:6

111:150

- 39

0

 

Postignuti rezultati na turniru: 31. maja 2015. god

A3 : B4
OKI „DERVENTA“ – KSO „KRAGUJEVČANI“
1:2 (25:17, 21:25, 11:15)

A4 : B3
OKI „FLEŠ“ – CSAKAZERT SE
0:2 (16:25, 22:25)

A1 : B2
KSO „SISAK“ – OKI „MARSONIA“
0:2 (12:25, 19:25)

A2 : B1
KSO „SMEČ“ – OKI „LAKTAŠI“
1:2 (18:25, 25:20, 13:15

Za 7. i 8. mesto
OKI „DERVENTA“ – OKI „FLEŠ“
2:1 (18:25, 25:22, 15:13)

Za 5. i 6. mesto
CSAKAZERT SE – KSO „KRAGUJEVČANI“
2:1 (25:12, 24:26, 15:10)

Za 1. i 2. mesto
OKI „LAKTAŠI“ – OIK „MARSONIA“
1:2 (25:15, 22:25, 11:15)

Za 3. i 4. mesto
KSO „SMEČ“ – KSO „SISAK“
2:1 (25:23, 16:25, 15:13)

Konačni plasman

1. 

OIK „MARSONIA“ Slavonski brod (Hrvatska)

2. 

OKI „LAKTAŠI“
Laktaši (R.Srpska)

3. 

KSO „SMEČ“
Beograd (Srbija)

4. 

KSO „SISAK“
Sisak (Hrvatska)

5. 

CSAKAZERT SE
Segedin (Mađarska)

6. 

KSO „KRAGUJEVČANI“
Kragujevac (Srbija)

7. 

OKI „DERVENTA“
Derventa (R. Srpska)

8. 

OKI „FLEŠ“
Mostar (B i H)

 

© 2008-2016 Klub sedeće odbojke "SMEČ"