Sportski prijatelji,

Klub sedeće odbojke ‚‚SMEČ‚‚i Sportski Savez osoba sa invaliditetom Beograda, a uz pokroviteljstvom Sekreterijata za sport i omladinu grada Beograda po četvrti put je organizovao međunarodni turnir u sedećoj odbojci.

Turnir je održan 26. i 27. maja 2012. godine. Na turniru su učestvovali šest ekipe i to:


A. S. ‚‚TRIPTOLEMOPS ‚‚
Elefsina, Grčka
Reprezentacija Slovenije


SPRINT SC
Szombathely, Mađarska
Klub sedeće odbojke ‚‚ SMEČ ‚‚
Beograd


Odbojkaški klub invalida ‚‚ BANJA LUKA ‚‚
Banja Luka
, R. Srpska
CSAKAZARET SE
Segedin
, Mađarska

Odbojkaški klub invalida "NOVSKA"
Novska, Hrvatska
IKS "ATAK"
Elblag, Poljska

Postignuti rezultati na turniru: 26. maja 2012. god

GRUPA A

OŠ Oslobodioci Beograda
GRUPA B

Elektrotehnička škola "Rade Končar"
Sprint SC - IKS "Atak" 2:1 (24:26, 25:15, 16:14)
A.S. Triptolemos - R. Slovenije 2:0 (25:20, 25:17)
OKI "Banja Luka" - OKI "Novska" 2:0 (25:8, 25:12)
Csakazert SE - KSO "Smeč" 2:1 (25:18, 29:31, 15:12)
IKS "Atak" - OKI "Banja Luka" 0:2 (9:25, 12:25)
KSO "Smeč" - R. Slovenije 2:0 (25:21, 25:22)
OKI "Novska" - Sprint SC 1:2 (21:25, 25:17, 14:16)
A.S. Triptolemos - Csakazert 0:2 (12:25, 19:25)
OKI "Banja Luka" - Sprint SC 2:0 (25:8, 25:8)
KSO "Smeč" - A.S. Triptolemos 2:0 (25:18, 25:11)
IKS "Ataka" - OKI "Novska" 2:1 (25:19, 23:25, 18:16) R. Slovenije - Csakazert SE 0:2 (18:25, 16:25)

GRUPA A

Plasman
Ekipa
Pobeda
Poraz
Poeni
1.
OKI "BANJA LUKA"
3
0
9
2.
SPRINT SC
2
1
4
3.
IKS "ATAK"
1
2
3
4.
OKI "NOVSKA"
0
3
2

GRUPA B

Plasman
Ekipa
Pobeda
Poraz
Poeni
1.
CSAKAZERT SE
3
0
9
2.
KSO "SMEČ"
2
1
7
3.
A.S. TRIPTOLEMOS
1
2
3
4.
REPREZENTACIJA SLOVENIJE
0
3
0

27. maja 2012. godine

IKS "ATAK" - R. SLOVENIJE 2:0 (25:15, 25:11)
OKI "NOVSKA" - A.S. TRIPTOLEMOS 2:0
OKI "BANJA LUKA" - KSO "SMEČ" 2:0 (25:17, 25:10)
SPRINT SC - CSAKAZERT SE 2:0 (25:19, 25:21)
Za 5. i 6. mesto
IKS "ATAK" - OKI "NOVSKA" 2:0 (25:12, 27:25)
Za 7. i 8. mesto
R. SLOVENIJE - A.S. TRIPTOLEMOS 1:2
Za 1. i 2. mesto
OKI "BANJA LUKA" - SPRINT SC 2:0 (25:23, 25:14)
Za 3. i 4. mesto
CSAKAZERT SE - KSO "SMEČ" 2:1 (25:16, 14:25, 15:10)

Konačni plasman

1. OKI ‚‚BANJA LUKA‚‚ - B. LUKA, R. SRPSKA
2. SPRINT SC, Mađarska
3. CSAKAZERT SE, Mađarska
4. KSO ‚‚SMEČ‚‚ -BEOGRAD, SRBIJA
5. IKS "ATAK" - Poljska
6. OKI "NOVSKA" - Hrvatska

7. TRIPTOLEMOS - ELEFSINA, GRČKA
8. ŽENSKA REPREZENTACIJA SLOVENIJE


© 2008-2016 Klub sedeće odbojke "SMEČ"