Sportski prijatelji,

Klub sedeće odbojke ‚‚SMEČ‚‚ i Sportski Savez osoba sa invaliditetom Beograda, a uz pokroviteljstvom Sekreterijata za sport i omladinu grada Beograda po sedmi put su uspeno organizovali međunarodni turnir u sedećoj odbojci.

Turnir je održan 04. i 05. juna 2016. godine. Na turniru su učestvovali osam ekipe i to:


MOZDULJ SE
Vac
, Mađarska
Odbojkaški klub invalida "LAKTAŠI"
Laktaši, Republika Srpska


Odbojkaški klub invalida "DERVENTA"
Derventa, Republika Srpska
Klub sedeće odbojke ‚‚SMEČ‚‚
Beograd


Sportsko društvo invalida ‚‚LJUBLJANA‚‚
Ljubljana, Slovenija
Odbojkaški klub invalida "PANDA"
Velika Kladuša, B i H

Odbojkaški klub invalida ‚‚ČELIĆ‚‚
Čelić, B i H
Odbojkaški klub invalida ‚‚MARSONIA ‚‚
Slavonski brod, Hrvatska

Postignuti rezultati na turniru: 04. juna 2016. god


OKI „ČELIĆ“ – OKI „DERVENTA“  2:1 (20:25, 25:16, 15:7)  

OKI „LAKTAŠI“ – MOZDULJ SE 1:2 (23:25, 25:22, 11:15)

KSO „SMEČ“ – OKI „PANDA“ 2:0 (25:11, 25:11)

SDI „LJUBLJANA“ – OKI „MARSONIA“ 0:2 (13:25, 21:25)

OKI „PANDA“ – OKI „DERVENTA“ 0:2 (16:25, 9:25)

OKI „MARSONIA“ - MOZDULJ SE  2:1 (25:13, 24:26, 15:9)

OKI „DERVENTA“ – KSO „SMEČ“ 1:2 (17:25, 25:13, 5:15)

OKI „LAKTAŠI“ – SDI „LJUBLJANA“ 2:0 (27:25, 25:20)

KSO „SMEČ“ – OKI „ČELIĆ“ 2:0 (25:13, 26:24)

OKI “LAKTAŠI“ - OIK „MARSONIA“ 1:2 (25:18, 20:25, 11:15)

OKI „ČELIĆ“ – OKI „PANDA“ 2:0 (25:11, 25:12)

SDI „LJUBLJANA“ - MOZDULJ SE 0:2 (13:25, 25:27)

Tabela Grupe A

МЕСТО

КЛУБ

ОДИГРАНЕ
УТАКМИЦЕ

ДОБИВЕНЕ
УТАКМИЦЕ

ИЗГУБЉЕНЕ
УТАКМИЦЕ

ОМЕР СЕТОВА

ОМЕР ПОЕНА

ПОЕН РАЗЛИКА

БОДОВИ

1.

KSO „SMEČ“

3

3

0

6:1

154:106

48

8

2.

OKI „ČELIĆ“

3

2

1

4:3

147:122

25

5

3.

OKI „DERVENTA“

3

1

2

4:4

145:138

7

5

4.

OKI „PANDA“

3

0

3

0:6

70:150

- 80

0

Tabela Grupe B

МЕСТО

КЛУБ

ОДИГРАНЕ
УТАКМИЦЕ

ДОБИВЕНЕ
УТАКМИЦЕ

ИЗГУБЉЕНЕ
УТАКМИЦЕ

ОМЕР СЕТОВА

ОМЕР ПОЕНА

ПОЕН РАЗЛИКА

БОДОВИ

1.

OKI „MARSONIA“

3

3

0

6:2

172:138

34

7

2.

MOZDULJ SE

3

2

1

4:4

162:161

1

6

3.

OKI "LAKTAŠI"

3

1

2

5:3

167:165

2

5

4.

SDI „LJUBLJANA“

3

0

3

0:6

117:154

- 37

0

 

Postignuti rezultati na turniru: 05. juna 2016. god

A3 : B4
OKI „DERVENTA“ – SDI „LJUBLJANA“
0:2 (17:25, 20:25)

A4 : B3
OKI „PANDA“ – OKI "LAKTAŠI"
0:2 (15:25, 11:25)

A1 : B2
KSO „SMEČ“ – MOZDULJ SE
2:0 (25:13, 25:15)

A2 : B1
OKI „ČELIĆ“ – OKI „MARSONIA“
0:2 (15:25, 21:25)

Za 7. i 8. mesto
OKI „PANDA“ – SDI „LJUBLJANA“
1:2 (14:25, 25:23, 7:15)

Za 5. i 6. mesto
OKI "DERVENTA" – OKI „LAKTAŠI“
1:2 (19:25, 25:18, 9:15)

Za 1. i 2. mesto
KSO „SMEČ“ – OKI „MARSONIA“
1:2 (25:18, 22:25, 11:15)

Za 3. i 4. mesto
OKI „ČELIĆ“ – MOZDULJ SE
2:1 (25:21, 16:25, 15:8)

Konačni plasman

1. 

OIK „MARSONIA“ Slavonski brod (Hrvatska)

2. 

KSO „SMEČ“
Beograd (Srbija)

3. 

OKI "ČELIĆ"
Čelić (B i H)

4. 

MOZDULJ SE
Vac (Mađarska)

5. 

OKI „LAKTAŠI“
Laktaši (R.Srpska)

6. 

OKI „DERVENTA“
Derventa (R. Srpska)

7. 

SDI "LJUBLJANA"
Ljubljana (Slovenija)

8. 

OKI „PANDA"
Velika Kladuša (B i H)

© 2008-2016 Klub sedeće odbojke "SMEČ"